Loading

RealityReality

V rámci realitního sdružení Vám nabízím široké spektrum služeb v oblasti nemovitostí a jejich financování

Realitní sdružení Jůna & Lorenc je mladé rozvíjející sdružení realitních specialistů, kteří si dali za cíl svým profesionálním přístupem a odpovědným chováním, Vás provést celým procesem realitního obchodu.

Klademe důraz na lidský přístup s upřímnou a otevřenou komunikací, dlouhodobé zkušenosti prodeje nemovitostí, srozumitelnost postupných kroků při prodeji a preciznost při jejich plnění.

Koupě vlastního bydlení je životní událost, splnění snů. Proto poskytujeme nadstandardní služby jak prodávajícím tak také kupujícím.

Připravíme pro Vás vyvážené smlouvy ušité na míru od renomované advokátní kanceláře. Samozřejmostí je advokátní úschova, která poskytuje bezpečí pro všechny účastníky obchodu.

Spolupracujeme s profesionálním fotografem a jsme schopni vám zajistit Home Staging. Přehledný popis prodávané nemovitosti s uvedením nejdůležitějších informací, včetně popisu dané lokality a jejího volnočasového využití pro rodiny s dětmi, či jiné. Vždy na míru vašim požadavkům.

Zajišťujeme také komplexní finanční služby, posouzení, výběr i doporučení z mnoha hypotečních bank působících v ČR. Dofinancování formou stavebního spoření. Zajišťujeme také správné pojištění vaší nemovitosti s důrazem na kvalitní krytí. Srovnáme pro vás jednotlivé nabídky pojištění a detailně vysvětlíme rozdíl mezi nimi. Dále se postaráme o pojistné krytí pro zajištění příjmu na splátky úvěru, tak aby se jakákoliv zdravotní indispozice nestala noční můrou, či ohrožením vaší schopnosti splácet. Specialitou je možnost sjednání tzv. chytré hypotéky.

Vše vám ochotně a rádi vysvětlíme při osobní schůzce.

Více na www.juna-lorenc.cz